Внимание: новые поступления!!!


Учебники для 5 класса


Підручники для 9-го класу


Підручники для 8-го класу


Краєзнавцям!

Герої не вмирають: Матеріали пошуково-краєзнавчої роботи учнів та педагогів навчальних закладів Харківщини про земляків - воїнів, загиблих в зоні АТО. Харків: СтильИздат, 2017. 112 с.

Матеріали пошуково-краєзнавчої роботи учнів та педагогів навчальних закладів Харківщини про земляків - воїнів, загиблих в зоні АТО. 


Підручники для 4-го та 7-го класу


Краеведам!!!

Тарасенко А.И., Прокопенко Е.П. Их помнит мир спасенный!: Сборник художественно-публицистических очерков. Харьков: Триат Галерея, 2015. 224 с.

Книга "Их помнит мир спасенный", написанная разными авторами, состоит из двух частей, разных по стилю, но объединенных общей идеей и посвящается 70-летию Победы в Великой Отечественной войне. В книге описан боевой путь наших земляков-купянчан, Героев Советского Союза, родившихся на Купянщине, Героев Советского Союза, которые отдали свою жизнь за наш родной город, кавалеров Ордена Славы и простых солдат - тружеников войны. В книге представлены не только факты биографий легендарных земляков, но и воспоминания их современников, фотографии, фотокопии документов из архива ЦАМО. Книга рассчитана и на простого читателя, и на людей, занимающихся исследовательской работой по родному краю.


Краєзнавцям!

Ісаїв Л. Приоскілля козацьке. Харків: С.А.М., 2016. 308 с., 210 ил.

Ця книга про козацьку минувщину українського Приоскілля, тобто територію сучасних Ізюмського, Борівського, Куп'янського та Дворічанського районів Харківської області в ХVІ - ХVІІІ століттях. Докладно показано заселення краю, створення перших козацьких слобід, міст і фортець на Осколі.

До широкого обігу вводиться велетенський масив раніше невідомої інформації, яка почерпнута автором у архівах, музеях, малодоступних публікаціях, зібрана в ході археологічних розкопок та розвідок, під час власних етнографічних і краєзнавчих експедицій тощо.. Духовний аспект місцевої козаччини схарактеризований через аналіз філософської спадщини та життєвого шляху Григорія Сковороди, які тісно пов'язані з козацьким Приоскіллям. Місцеві легенди про козацькі скарби занурюють читача у таємничий світ, де історична правда химерно переплетена з народною фантазією. Книга багато ілюстрована місцевими артефактами.


Краєзнавцям!

Ця книга - про грізного повстанського отамана Савонова, який у 1918 - 1921 рр. боровся за волю рідного краю на Харківщині та Донеччині. Трагічно загинувши в 23 роки, до цього мужньо воював у Першій світовій війні, заслуживши чотири Георгіївські хрести, дві медалі, та стрімко пройшов військові шаблі від рядового до старшого офіцера. Воєнний комендант за часів Центральної Ради та Гетьманату, командир полку й воєнний комісар повіту в червоних, командир полку, але вже в армії Батька Махна, антирадянський повстанський отаман - усе це віхи буремної біографії героя книги. Його доля химерно переплетена з долями трьох відомих маршалів, генералів, християнського святого, Нестора Махна та його найближчих сподвижників. Мав феноменальні здібності козака-характерника та воїна. Уперше показана широка панорама запеклої повстанської боротьби українців проти російського режиму на сході України. Автори вводять у науковий обіг велетенський масив досі невідомої історичної інформації, здебільшого прихованої й засекреченої, яка спонукає читача до переосмислення тогочасних подій.


Краеведам!!!

Книга посвящена судьбе легендарного директора Виктора Кошелева, при котором наш поселок достиг наибольшего расцвета. В ней использованы фотоматериалы из личных архивов семьи Кошелевых и журналиста Валентины Малышевой, из архива Дворца Культуры имени Кошелева и фонда инициативного отряда краеведов, возглавляемых учителем истории средней школы № 12 г. Купянска Зинаидой Дубовецкой, из архива ветерана КЛЗ Николая Калашника. Издание адресовано всем, кому интересно прошлое пгт Ковшаровка Купянского района Харьковской области.


Книги, подаренные учащимися и сотрудниками ООШ № 11 в 2014 году


19.12.2014 Новые учебники для 3 и 6 класса